Dzień Edukacji Narodowej w Rumi

Dzień edukacji Narodowej w Rumi 2019. Nauczyciele i pracownicy oswiaty.
Reklama
Reklama

Z okazji święta Edukacji Narodowej 17 pracowników oraz 16 uczniów rumskich placówek oświatowych otrzymało specjalne nagrody burmistrza i stypendia. Osoby te zostały nagrodzone za trud włożony w pracę oraz za osiągnięcia w nauce.Uroczystość odbyła się 11 października (w piątek) w Szkole Podstawowej nr 8 im. ks. Stanisława Ormińskiego w Rumi. W spotkaniu uczestniczyli nie tylko uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy miejskich szkół, ale i przedstawiciele władz miasta. Podczas obchodów oficjalnie nagrodzonych zostało 17 zasłużonych pracowników placówek oświatowych – w tym pedagog szkolny, 10 nauczycieli, 4 wicedyrektorzy i 2 dyrektorzy – oraz 16 uczniów, którzy mogą się pochwalić wzorowym zachowaniem i bardzo dobrymi wynikami w nauce. Nagrody wręczali wspólnie wiceburmistrz Piotr Wittbrodt oraz przewodniczący rady miejskiej Ariel Sinicki.

Reklama
Reklama

Serdecznie gratuluję wszystkim, którzy poprzez ciężką pracę, zasłużyli na nagrody i wyróżnienia. Jednocześnie, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, życzę wam wszystkim dalszych sukcesów i wzajemnego szacunku – powiedział wiceburmistrz Piotr Wittbrodt. – Szacunek należy się i uczniom, i nauczycielom, ale zwłaszcza tym drugim, ponieważ pełnią bardzo ważną rolę społeczną. – dodał.

Zwieńczeniem wydarzenia był przygotowany przez uczniów występ artystyczny oraz poczęstunek. Galerię zdjęć z rumskiego Dnia Edukacji Narodowej znajdziecie pod adresem: https://bit.ly/2OLDk7z oraz https://bit.ly/2MFLn37.

zdjęcia: Marzena Górska / SP nr 8 w Rumi, źródło: informacja prasowa Urzędu Miasta Rumi


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *