Dzień seniora w Rumi. Darmowy koncert dla mieszkańców

Dzień seniora w Rumi. Darmowy koncert dla mieszkańców
Reklama
Reklama

Z okazji Dnia Seniora, w Rumi co roku odbywa się darmowy koncert dla mieszkańców. Wydarzenie przyciąga liczną publiczność, a do tej pory w ramach imprezy można było posłuchać m.in. Krzysztofa Krawczyka czy Ryszarda Rynkowskiego.

Dzień Seniora w Rumi. Kto wystąpi?

W 2023 roku z okazji Dnia Seniora do Rumi przyjedzie Robert Janowski. Informacja na ten temat została umieszczona w Kalendarzu Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi.

Reklama
Reklama

Robert Janowski to polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, prezenter telewizyjny i radiowy, a także lektor radiowy. Zdobywca Złotej Telekamery i wielokrotny laureat Wiktorów. W latach 80. był wokalistą zespołów nowofalowych (tzw. „new wave”). Ogólnopolski rozgłos przyniosły mu występy w musicalu „Metro”. Wielu z Was oglądało go także jako prowadzącego teleturniej telewizyjny „Jaka to melodia?”.

Pan Robert posiada kanał na YouTube, na którym znajdziemy m.in. autorskie wykonanie utworu „Uciekaj moje serce” (w oryginale piosenkę wykonuje Seweryn Krajewski).

Robert Janowski wystąpi w hali MOSiR Rumia 22 października (niedziela), dwa razy: o godzinie 15.00 oraz 18.00. Koncerty z okazji Dnia Seniora w Rumi są biletowane.

Szczegóły na temat dystrybucji biletów:

Dystrybucja bezpłatnych wejściówek rozpocznie się w czwartek 5 października w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rumi.

W pierwszej kolejności bilety będą wydawane posiadaczom Rumskiej Karty Seniora oraz osobom, które złożyły wniosek o jej wydanie.

Przy odbiorze biletu należy okazać kartę bądź kopię złożonego wniosku. Wnioski o wydanie Rumskiej Karty Seniora należy składać w Wydziale Spraw Społecznych ( tel. 58 679 65 39).

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiesz się więcej na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi? Kiedy odbędzie się koncert Twojego ulubionego zespołu? Kliknij, aby przejść.

(źródło: MOSiR Rumia)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *