Fałszywi policjanci w Rumi Janowie? [Sygnał od czytelnika]

rumia pobicie policja
Reklama
Reklama

Poniżej publikuję wiadomość, jaką otrzymałem od czytelniczki Marty na fanpage’u Tymczasem w Rumi (24.04.2020 r.).Cześć wszystkim! Chciałabym ostrzec przed fałszywymi policjantami. Wczoraj około godziny 10:00 (23.04.2020) w Rumi Janowie, a dokładnie na ulicy Stoczniowców ktoś zadzwonił dzwonkiem do moich drzwi, więc szybkim krokiem poszłam otworzyć drzwi, jednak jak nigdy najpierw spojrzałam przez wizjer, zobaczyłam dwóch panów, byli normalnie ubrani po cywilnemu i oczywiście mieli na sobie maseczki.

Reklama
Reklama

Po pytaniu „kto tam?” usłyszałam Policja, więc zapytałam w jakiej sprawie. Odpowiedziano mi, że chcą porozmawiać. Okazali mi również odznakę (blacha), która nieco różniła się od takiej prawdziwej. Jednak dalej bałam się otworzyć drzwi, więc powiedziałam, że zadzwonię po tatę i on z nimi porozmawia, Wspomniałam, że będzie w ciągu 5min, na co usłyszałam ” to wtedy dziękujemy” i szybkim krokiem zniknęli z pola widzenia, jak i również z bloku. Oczywiście od razu został wykonany telefon do komisariatu, aby sie dowiedzieć czy byli to funkcjonariusze policji, jednak okazało się, że nie. Całe zajście zostało zgłoszone na Policję. Czytałam również artykuły, że w Gdańsku i Sopocie były podobne przypadki.

Proszę uważajcie komu otwieracie drzwi, bo nigdy nie wiemy kim może być osoba i czy może nam wyrządzić jakąkolwiek krzywdę. Poinformujcie wszystkie bliskie osoby, które nie mają dostępu do internetu.

czytelniczka Marta, wiadomość z fanpage’u Tymczasem w Rumi.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *