Gdzie zgłosić zbyt ciężkie auta na rumskich drogach?

Gdzie zgłosić zbyt ciężkie auta na rumskich drogach?
Reklama
Reklama

„Gdzie zgłosić zbyt ciężkie ciężarówki przejeżdżające przez Rumię?”, „Kto powinien zająć się pojazdami ciężarowymi na ulicach Rumi”, „Za ciężkie auto rozjeżdża miejską drogę” – co powinienem zrobić w takiej sytuacji?Z instrukcją przychodzi Straż Miejska w Rumi, która instruuje:

Reklama
Reklama

Zgłoszenia na temat przekraczania dopuszczalnego tonażu przez pojazdy ciężarowe należy kierować do Policji (nie do Straży Miejskiej, ponieważ straże miejskie/gminne nie mają do nich uprawnień). Jeśli zgłoszenie jest kierowane drogą elektroniczną, należy użyć adresu: komenda.wejherowo@gd.policja.gov.pl z podaniem daty i godziny wykroczenia, jego miejsca i należy załączyć zdjęcia. Zgłaszający powinien podać też swoje imię, nazwisko oraz adres zamieszkania.

(zdjęcie tytułowe: Straż Miejska w Rumi)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. fotograf

    Podasz dane i po tobie.Wezwania na komendę i godzinne przesłuchania , nie mające końca.Później wizyty w sądzie.Kto zapłaci tobie za nieobecność w pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *