Groźna kolizja na ulicy Kamiennej

W sobotę (10 maja), około godziny 3 nad ranem, na ulicy Kamiennej w Rumi doszło do kolizji drogowej z udziałem pojazdu dostawczego marki Iveco Daily, który w wyniku zdarzenia wylądował na boku. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia została ewakuowana przez ratowników z JRG Rumia.
Reklama
Reklama

W nocy z czwartku na piątek (10 maja) doszło do niebezpiecznej kolizji drogowej na ulicy Kamiennej w Rumi. Na miejscu działały m.in. jednostki OSP Reda, JRG Rumia i policji.


O zdarzeniu poinformowała na swoim profilu facebookowym Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie:

Reklama
Reklama

W piątek (10 maja), około godziny 3 nad ranem, na ulicy Kamiennej w Rumi doszło do kolizji drogowej z udziałem pojazdu dostawczego marki Iveco Daily, który w wyniku zdarzenia wylądował na boku. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia została ewakuowana przez ratowników z JRG Rumia.W dalszej części działań pojazd został postawiony na koła z pomocą poduszek niskiego podnoszenia z Rumi oraz poduszek wysokiego podnoszenia będących na naszym wyposażeniu. Pojazd został usunięty przez lawetę a droga została uprzątnięta i udrożniona.

źródło: OSP Reda


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *