Kaktusiarnia znika z Rumi

kaktusiarnia w rumi, rumia atrakcje, kaktusiarnia likwidacja
Reklama
Reklama

Kaktusiarnia Państwa Hinzów przez wiele lat stanowiła jeden z charakterystycznych walorów naszego miasta. Wszystko jednak wskazuje, że jest to ostatni rok jej działalności.


Rumska kaktusiarnia mieści się przy ul. Partyzantów 2. Kolekcja Państwa Andrzeja i Łucji Hinz obejmuje około 5000 gatunków i form. Jest największym zbiorem roślin sukulentycznych w Polsce i jednym z największych w Europie.

Reklama
Reklama

Obecny rok jest jednak ostatnim, w którym będzie można ją odwiedzić. Jak zapowiedzieli właściciele, za kilka miesięcy kaktusiarnia zostanie zlikwidowana. Właśnie trwa wyprzedaż kolekcji.

kaktusiarnia w rumi, rumia atrakcje, kaktusiarnia likwidacja

Jeśli ktoś z Was nie miał okazji jeszcze tego zrobić, hodowlę kwitnących kaktusów i innych sukelentów można podziwiać od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00 i w soboty w godzinach 9:00 – 15:00. W dniach od 27.04.2019 do 05.05.2019 kaktusiarnia jest czynna codziennie, w godzinach od 9:00 do 17:00.Zwiedzanie jest bezpłatne.

Więcej informacji na stronie kaktusiarnia.plReklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. Elżbieta

    byłam,trudno wyjść,kupiłam co mi się podobało;
    szkoda ,że nikt nie jest zainteresowany kontynuacją;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *