Kolejne szczegóły dotyczące #LipiecWRumi 2019!

Muzycznego otwarcia tegorocznego „Lipca w Rumi” dokona Beata Kozidrak wspólnie z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej i Przemysławem Piotrem Pasternakiem. W pierwszej części koncertu wybrzmią hity znane z kultowych produkcji filmowych, takich jak "Gwiezdne wojny" czy "Park Jurajski", oraz największe przeboje muzyki rozrywkowej – w tym „Y.M.C.A.” Village People oraz „Shallow” Lady Gagi.
Reklama
Reklama

Po sobotnim wycieku, o którym pisałem na TymczasemWRumi, miasto ujawnia kolejne szczegóły dotyczące tegorocznych wydarzeń z serii #LipiecWRumi. Sprawdźmy. 😉

Muzycznego otwarcia tegorocznego „Lipca w Rumi” dokona Beata Kozidrak wspólnie z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej i Przemysławem Piotrem Pasternakiem. W pierwszej części koncertu wybrzmią hity znane z kultowych produkcji filmowych, takich jak „Gwiezdne wojny” czy „Park Jurajski„, oraz największe przeboje muzyki rozrywkowej – w tym „Y.M.C.A.” Village People oraz „Shallow” Lady Gagi.

Reklama
Reklama

Gwiazdą wieczoru będzie Beata Kozidrak, która w drugiej części koncertu, wspólnie z orkiestrą, wykona swoje najbardziej znane utwory! Będzie to m.in. „Biała armia”, „Co mi Panie dasz” i „Ta sama chwila”. To kolejny występ piosenkarki w Rumi. W 2018 roku Beata Kozidrak wystąpiła na stadionie MOSiR Rumia podczas obchodów 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Zapowiedź wideo:

Występ rozpocznie się 12 lipca o godzinie 20:30. Na terenie boiska wielofunkcyjnego Salos przy ulicy Bukowej 7. Wstęp wolny!

opracowano na podstawie: Urząd Miasta Rumi / facebook.com

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *