Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 7 w Rumi

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 7 w Rumi
Reklama
Reklama

Urząd Miasta poinformował w komunikacie o zakażeniu koronawirusem w oddziale wychowania przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 7 w Rumi.Komunikat został opublikowany 26.11.2020 r., czyli w czwartek.

Reklama
Reklama

Jeden z nauczycieli oddziału wychowania przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 7 zachorował na COVID-19. W związku z ustnymi ustaleniami, do których doszło pomiędzy dyrekcją a sanepidem, włączono do kwarantanny dwie grupy dzieci: 4-5 latków i 3-latków – ze względu na kontakt z zarażonym nauczycielem, do czego doszło 20 listopada. Kwarantanna potrwa do 30 listopada.

Wcześniej pojawiły się informacje m.in. o koronawirusie w Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi, w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Brzechwy czy u pracowników MOPSu w Rumi i u pracownika Urzędu Miasta Rumi.

Koronawirus w Rumi – informacje

Wiadomości, informacje i komunikaty na temat COVID-19 w mieście Rumia znajdziecie w osobnej kategorii na blogu: Koronawirus w Rumi.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *