Małżeństwo – instrukcja obsługi. Wieczór autorski w MDK Rumia

Małżeństwo – instrukcja obsługi. Wieczór autorski w MDK Rumia
Reklama
Reklama

Miejski Dom Kultury w Rumi zaprasza na wieczór autorski z Małgorzatą Kornacką.

Małgorzata Kornacka, psycholog i doradca rodzinny, mierzy się z zagadnieniem małżeństwa. Książka „Małżeństwo – instrukcja obsługi” stanowi podsumowanie jej wieloletnich doświadczeń w roli powiernika, przewodnika i mediatora. Zbiera stereotypy i błędy obu stron małżeńskiej barykady znoszone latami do jej gabinetu przez pacjentów. Pomaga ominąć rafy małżeńskiego życia.

Reklama
Reklama

Możesz poprawić swój związek, możesz uratować najważniejszą dla ciebie relację w życiu.

Być może „mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus”, ale małżeństwo to też wynalazek nie z tej Ziemi. I kiedy zawiodą wszystkie domowe sposoby, warto przeczytać uważnie jego instrukcję obsługi.

„W zasadzie nigdy nie chciałam pracować z małżeństwami. Gdy mąż i żona są w kryzysie, to każde z nich ciągnie w swoją stronę, narzeka na drugiego i do tego jeszcze trzeba rozmawiać z nimi o seksie. Usłyszałam kiedyś z ust doświadczonego terapeuty, że jeśli czujesz dyskomfort, zadając pytania parze, świadczy to tylko o twojej wrażliwości i o tym, że szanujesz czyjąś intymność. Pomogło. No i pary zaczęły zgłaszać się same. Wtedy zauważyłam pewne prawidłowości, a raczej nieprawidłowości, które regularnie występują wśród moich pacjentów – małżonków. Chcę o nich Wam opowiedzieć.”

Wieczór autorski z Małgorzatą Kornacką w MDK Rumia. 16.11.2023, godz. 18.00. ul. Mickiewicza 19. Wstęp wolny.

Jak spędzić czas w Rumi?

Więcej o ciekawych koncertach, imprezach i wydarzeniach na terenie Rumi przeczytasz w kategorii: Imprezy, kultura i rozrywka.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *