Mieszkaniec Rumi ze złotym medalem!

Mieszkaniec Rumi ze złotym medalem!
Reklama
Reklama

Grzegorz Grinholc, mieszkaniec Rumi zdobył złoty medal podczas Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu.

Grzegorz Grinholc to znakomity chodziarz, ale także nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Rumi oraz radny powiatu wejherowskiego. Jak wyliczył profil Między nami Mastersami, podczas Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy rumianin wywalczył już 22 medale – pięć złotych, osiem srebnych i dziewięć brązowych!

Reklama
Reklama

Na Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters Toruniu wystartował po raz pierwszy po ponad rocznej przerwie, w kategorii 3000m chód mężczyzn – M40. Dystans pokonał w 14:22.08 (wynik seniorski: 13:30.01). 🙂

Dreszczyk emocji, chęć do rywalizacji, trochę adrenaliny i spotkanie z przyjaciółmi po długiej przewie! Rewelacyjne uczucie. Na mecie przyjemne uczucie zmęczenia i zadowolenia z pierwszego miejsca. Jest energia do dalszego działania! – tak mieszkaniec Rumi skomentował swój sukces na Facebooku.

Grzegorz Grinholc ze złotym medalem! (fot. Iwona Knypl)

Gratulacje, Panie Grzegorzu! 🙂 Mam nadzieję, że będę mógł pisać o Pana sukcesach jak najczęściej. 🙂

Wcześniej na łamach bloga przedstawiałem Wam udane starty rumskich zawodników podczas Memoriału Ireny Szewińskiej, który jest nazywany Halowymi Mistrzostwami Polski Młodzików.
Kliknij, aby przejść do wpisu: „Rumscy lekkoatleci na medal w Toruniu!„.

Więcej o SPORCIE w Rumi przeczytasz w osobnej kategorii na blogu (kliknij, żeby przejść).

Poznaj także inne sukcesy mieszkańców Rumi, czyli Rumską Aleję Gwiazd!

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *