MKS Orkan Rumia przygotowuje się do sezonu

orkan rumia, oks janowo, piłka nożna rumia
Reklama
Reklama

W piątek (26 lipca) o godzinie 18:30 MKS Orkan Rumia rozegra swój drugi sparing podczas przedsezonowych przygotowań. Gra kontrolna odbędzie się na boisku przy ul. Gdyńskiej w Rumi Janowie, a przeciwnikiem podopiecznych trenera Patryka Maćkowiaka będzie trzecia drużyna poprzedniego sezonu w IV lidze – Stolem Gniewino.Przygotowania do sezonu 2019/2020 V ligi (poziom okręgowy) rumski klub rozpoczął już 11 lipca. W pierwszym rozegranym sparingu przegrał 2:0 z MKS Władysławowo.

Reklama
Reklama

W poprzednim sezonie niebiesko-żółto-czerwoni w 36 kolejkach IV ligi schodzili z boiska jako pokonani aż 24 razy. Ostatecznie, Orkan zajął ostatnie, 19. miejsce w tabeli. Obecnie zespół jest w trakcie zmian kadrowych. Część zawodników odeszła po spadku, ale klubu zapowiada nowe transfery. Najbliższy sparing ma m.in. dać odpowiedź co do losu testowanych zawodników.

MKS Orkan Rumia – Stolem Gniewino, 26 lipca (piątek), godz. 18:30. Boisko przy ul. Gdyńskiej w Rumi Janowie. Wstęp wolny!

Więcej informacji o drużynie MKS Orkan Rumia znajdziecie pod specjalnym tagiem.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *