Napad na bank w Rumi

Napad na bank w Rumi
Reklama
Reklama

W poniedziałek (24 grudnia) przed południem kryminalni z Rumi zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który dokonał rozboju w placówce bankowej na terenie miasta.

Do zdarzenia doszło w wigilijny poniedziałek przed południem, w placówce bankowej w Rumi. Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży pieniędzy. Kryminalni dojeżdżając na miejsce zdarzenia, na chodniku nieopodal banku zauważyli szarpiących się mężczyzn. Wśród nich był sprawca rozboju. Został szybko zatrzymany przez policjantów.

Reklama
Reklama

Funkcjonariusze ustalili, że 32-latek wszedł do placówki bankowej, a tam przedmiotem przypominającym broń groził pracownicom i żądał pieniędzy. Po kradzieży zaczął uciekać. Za nim wybiegły kobiety wzywając pomocy, na co zareagowali przechodnie, którzy uniemożliwili ucieczkę sprawcy.

32-latek usłyszał już zarzut dotyczący przestępstwa rozboju, za który grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12. Wczoraj został wobec niego zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *