Nowa ładowarka do samochodów elektrycznych w Rumi

ładowarka samochodów elektrycznych rumia
Reklama
Reklama

Do końca roku przy Centrach Handlowych Auchan zostanie zainstalowanych 12 szybkich ładowarek samochodów elektrycznych należących do GreenWay Polska. Dzięki temu elektromobilni klienci placówek będą mogli ładować tam swoje samochody 24 godziny na dobę.

Obecnie przy centrach i galeriach handlowych Auchan w Polsce działa dziewięć szybkich ładowarek samochodów elektrycznych. Nowe urządzenia GreenWay – szybkie ładowarki DC – zostaną zainstalowane w kolejnych 10 lokalizacjach, m.in. na terenie Centrum Handlowego w Rumi.

Reklama
Reklama

Cezary Smektała, dyrektor operacyjny Ceetrus Polska:

„Z myślą o komforcie naszych klientów stale wprowadzamy udogodnienia w Centrach Handlowych Auchan i w ich otoczeniu. Z myślą o właścicielach samochodów elektrycznych, którzy odwiedzają nasze obiekty i popularyzacji rozwiązań ekologicznych zdecydowaliśmy się na rozszerzenie współpracy ze spółką GreenWay, operatorem szybkich ładowarek samochodów elektrycznych. Już wkrótce klienci kolejnych naszych centrów handlowych będą mogli korzystać z tych urządzeń.”

Ładowanie baterii pojazdu o pojemności 40 kWh do 80 proc. za pomocą szybkiej ładowarki w sieci GreenWay o mocy 50 kW zajmuje do 40 minut. Stacje umożliwiają ładowanie pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardami CCS, CHAdeMO (ładowanie prądem stałym) oraz AC Type 2 (ładowanie prądem przemiennym). Z urządzenia mogą korzystać dwa lub trzy pojazdy jednocześnie – w zależności od typu ładowarki. Korzystanie z ładowarki jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej greenwaypolska.pl.

źródło: greenwaypolska.pl


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. Sylwek

    Greenway’a to sie juz zna jakis czas 🙂 Wczesniej z czasów Warszawki, a i teraz u nas w Gdańsku mamy chyba jakies 4 albo 5 stacji. Widac ze siec sie stara i trzyma swoje normy. Gdzie sie nie podjedzie na stacje czy w wiekszym czy mniejszym miescie – zawsze trzymaja standard. Widac ze wjeżdza sie na stacje greenway’a. Dobry partner wlasnie dla takich realizacji. A akcje przy sieciach handlowych czy w ogole tego typu miejscach publicznych to w dzialalnosci marki juz standard. Widac ze dbaja tez o nasz czas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *