Nowy sprzęt dla karetki stacjonującej w Rumi

rumia nowy sprzet dla karetki w rumi 2020
Reklama
Reklama

W projekcie budżetu miasta na 2020 rok zabezpieczono kwotę w wysokości 50 000,00 zł z przeznaczeniem na udzielenie dotacji celowej dla spółki Szpitale Pomorskie Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy w Wejherowie.Dotacja zostanie przeznaczona na zakup urządzenia do automatycznej kompresji klatki piersiowej LUCAS. Propozycja zakupu tego urządzenia została przedstawiona w ramach projektu złożonego do budżetu obywatelskiego na 2020 r. W wyniku głosowania projekt ten uzyskał największą liczbę głosów. Zgodnie z założeniami projektu urządzenie to stanowić będzie wyposażenie karetki stacjonującej w Rumi, przy ul. Plac Kaszubski 1, obsługującej mieszkańców Rumi.

Reklama
Reklama

Zobacz: Budżet Obywatelski 2020 w Rumi. Wyniki głosowania, frekwencja i zwycięskie projekty.

Zaplanowane na ten cel środki zostaną przekazane w formie dotacji celowej na zakup urządzenia po podpisaniu stosownej umowy ze Spółką Szpitale Pomorskie – Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy w Wejherowie. Decyzja o przyznaniu dotacji zapadła w ramach uchwały Nr XV/193/2019 Rady Miejskiej Rumi z dnia 12 grudnia 2019 roku. (zobacz BIP) 


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *