Panattoni Park z nowym najemcą

Panattoni Park z nowym najemcą
Reklama
Reklama

Jak poinformował serwis propertynews.pl, pojawił się nowy najemca w parku magazynowym Panattoni Park Tricity North w Rumi. Jest to firma produkująca aparaturę medyczną. Przedsiębiorstwo wynajęło ponad 4 tys. mkw.

Dokładna nazwa najemcy jest poufna, ale wiemy, że reprezentowała go firma doradcza Cresa Polska.

Reklama
Reklama

Poszukiwaliśmy dla naszego klienta świetnie skomunikowanego magazynu z nowoczesnymi rozwiązaniami, także w zakresie energooszczędności i proekologiczności. Firma od lat jest obecna w Polsce i miała jasno sprecyzowane wymagania, przez co cały proces dokonywania wyboru i negocjacji przebiegł sprawnie – wypowiadał się na łamach serwisu propertynews.pl Michał Rafałowicz, dyrektor regionu pomorskiego w firmie Cresa Polska.

Panattoni Park Tricity North to hala magazynowa klasy A o powierzchni ok. 45 tys. m kw.. Mieści się na terenach położonych w pobliżu Pomorskiej w Rumi. Inwestor dostosował ją do potrzeb lokalnego rynku, zwłaszcza branż morskich, logistyki i lekkiego przemysłu. Najemcy mogą skorzystać z najnowocześniejszych rozwiązań składowania towarów, licznych doków, bram z poziomu „0” oraz obszernych placów manewrowych. Dodatkowo, obiekt wyposażony jest w liczne rozwiązania energooszczędne i proekologiczne, które pozwalają na uzyskanie certyfikatu BREEAM.

Więcej wpisów dotyczących inwestycji i biznesu w Rumi znajdziesz w zakładce INWESTYCJE (kliknij, aby przejść).

  • Rumia. Będzie ścieżka rowerowa na ul. Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego!
  • Budżet Obywatelski 2022 w Rumi – wszystko, co musisz wiedzieć!
  • Klub Integracji Społecznej w Rumi. Co to jest i czym się zajmuje?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *