Piękna świąteczna ozdoba „poszkodowana” podczas Sylwestra. Policja szuka świadków.

Piękna świąteczna ozdoba „poszkodowana” podczas Sylwestra. Policja szuka świadków.
Jarmark Świąteczny 2018, fot. N. Miloch
Reklama
Reklama


Sylwestrowej nocy 31 grudnia (wtorek), około godziny 23:30, w parku Starowiejskim, na terenie Podwórka Talentów Nivea, trzy osoby (najprawdopodobniej dwoje dorosłych oraz dziecko), którym towarzyszył średnich rozmiarów pies, puszczały fajerwerki. W wyniku ich zabawy spłonęła jedna ze świątecznych iluminacji – gigantyczna bombka.

Reklama
Reklama

Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie, a miasto zaapelowało poprzez Facebooka do sprawców o poczucie odpowiedzialności i kontakt z funkcjonariuszami. Świadkowie tego incydentu również mogą pomóc mundurowym, podając szczegóły zdarzenia.

Staramy się, aby w Rumi systematycznie przybywało miejsc do wypoczynku i rekreacji, nasadzeń czy też świątecznych ozdób – między innymi takich jak zniszczona bombka. Ich stan zależy wyłącznie od tego, w jaki sposób wszyscy z nich korzystamy, dlatego apelujemy o rozwagę. – tłumaczą urzędnicy.

O sprawie pisałem 2 stycznia na fanpage’u Tymczasem w Rumi:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *