Reklama Reklama

Piękna świąteczna ozdoba „poszkodowana” podczas Sylwestra. Policja szuka świadków.Reklama Reklama

Sylwestrowej nocy 31 grudnia (wtorek), około godziny 23:30, w parku Starowiejskim, na terenie Podwórka Talentów Nivea, trzy osoby (najprawdopodobniej dwoje dorosłych oraz dziecko), którym towarzyszył średnich rozmiarów pies, puszczały fajerwerki. W wyniku ich zabawy spłonęła jedna ze świątecznych iluminacji – gigantyczna bombka.

Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie, a miasto zaapelowało poprzez Facebooka do sprawców o poczucie odpowiedzialności i kontakt z funkcjonariuszami. Świadkowie tego incydentu również mogą pomóc mundurowym, podając szczegóły zdarzenia.

Staramy się, aby w Rumi systematycznie przybywało miejsc do wypoczynku i rekreacji, nasadzeń czy też świątecznych ozdób – między innymi takich jak zniszczona bombka. Ich stan zależy wyłącznie od tego, w jaki sposób wszyscy z nich korzystamy, dlatego apelujemy o rozwagę. – tłumaczą urzędnicy.

O sprawie pisałem 2 stycznia na fanpage’u Tymczasem w Rumi:


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *