Pijani na jednośladach w Rumi

Pijani na jednośladach w Rumi
Reklama
Reklama

Rumska policja poinformowała o zatrzymaniu dwóch nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego.

W poniedziałek (28 sierpnia) przed godziną 15:00 policjanci z Rumi, podczas patrolowania miasta, najpierw na ul. Derdowskiego zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę, który jechał…w bardzo specyficzny sposób. Przeprowadzone badanie alko-testem wykazało, że cyklista miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Reklama
Reklama

Tego samego dnia, ale przed godziną 18:00 policjanci podjęli także interwencję w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia do którego doszło na ul. Lotników. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna jadący hulajnogą elektryczną wywrócił się na środku drogi. Jak się okazało w trakcie wykonywanych czynności, 42-letni obywatel Turkmenistanu znajdował się pod wpływem alkoholu. Potwierdziło to badanie alko-testem, które wykazało, że miał on prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W obu przypadkach zastosowano postępowanie mandatowe i obaj kierujący jednośladami w stanie nietrzeźwości zostali ukarani mandatami w wysokości 2500 zł zgodnie z obowiązującym taryfikatorem.

(źródło: KPP Wejherowo)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *