Plenerowe środy z rumską biblioteką

Biblioteka w walizce rumia 2019

Biblioteka Rumia w wakacyjne środy przeniesie się do… Parku Żelewskiego!

Hej! Wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te fanpage’u Tymczasem w Rumi! Zachęcam do regularnych odwiedzin! Sprawdź co słychać w Rumi.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Floriana Ceynowy w Rumi zaprasza w każdą wakacyjną środę, w godzinach 16:00-19:00, do parku przy ulicy Filtrowej na lato z Biblioteką Janowo. W programie: animacje dla dzieci, konkursy, warsztaty kreatywne, teatrzyki, zumba, muzyczne zoo oraz letnia czytelnia i bookcrossing.

Nad przebiegiem wydarzenia będą czuwać animator kultury i radny powiatowy Leszek Winczewski oraz bibliotekarze.

W parku w Janowie spotkania odbędą się 20 i 27 lipca oraz 3, 10, 17 i 24 sierpnia. Oczywiście, wszystkie atrakcje są darmowe. 🙂

Jak spędzić lato 2022 w Rumi (i okolicach)?

Reklama Reklama

Ciekawe wydarzenia, koncerty, imprezy i inne atrakcje dziejące się w Rumi podczas tegorocznego lipca i sierpnia publikuję w kategorii: Imprezy, kultura i rozrywka. Zobacz również wpis: Lato 2022 w Rumi. Koncerty, pikniki, kino letnie, wycieczki i inne atrakcje! (Lipiec i sierpień).

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *