Plenerowe środy z rumską biblioteką

Plenerowe środy z rumską biblioteką
Reklama
Reklama

Biblioteka Rumia w wakacyjne środy przeniesie się do… Parku Żelewskiego w Janowie!

Hej! Wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te fanpage’u Tymczasem w Rumi! Zachęcam do regularnych odwiedzin! Sprawdź co słychać w Rumi.

Reklama
Reklama

Miejska Biblioteka Publiczna im. Floriana Ceynowy w Rumi zaprasza w każdą wakacyjną środę na Lato z Biblioteką. Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 – 14:00, w parku przy ulicy Filtrowej.

Cykl spotkań zaczyna się 28 czerwca, kończy 23 sierpnia.

W programie: animacje dla dzieci, wspólne czytanie, warsztaty kreatywne, letnia czytelnia dla dzieci i dorosłych i bookcrossing (wymiana książkami).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Biblioteka zastrzega sobie prawo do zmiany lub odwołania wydarzenia ze względu na warunki atmosferyczne.

Jak spędzić lato 2023 w Rumi (i okolicach)?

Ciekawe wydarzenia, koncerty, imprezy i inne atrakcje dziejące się w Rumi podczas tegorocznego lipca i sierpnia publikuję w kategorii: Imprezy, kultura i rozrywka. Zobacz również wpis: Lato 2023 w Rumi. Koncerty, pikniki, kino letnie, wycieczki i inne atrakcje!.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *