Poszukiwania rannego mężczyzny. Prawdopodobnie spadł z leśnej skarpy.

poszukiwania rannego mezczyzny rumia
Reklama
Reklama

W środę (6 listopada) wieczorem otrzymywałem od Was liczne sygnały dotyczące wzmożonej aktywności służb w okolicach cmentarza komunalnego i lasu w Rumi. Jak się okazało, mundurowi poszukiwali rannego mężczyzny.O sprawie poinformował portal Nadmorski24.pl. W środę (6 listopada) na terenie leżącego w pobliżu naszego miasta lasu policja oraz straż pożarna poszukiwały rannego mężczyzny. Przechodzeń prawdopodobnie spadł ze skarpy do głębokiej dziury i uszkodził nogę. Poszukiwania objęły obszar na odcinku Rumia Szmelta – Gniewowo. Poszkodowany był przytomny i samodzielnie poinformował o zdarzeniu. Niestety, rozładował mu się telefon, dlatego ustalenie jego dokładnej lokalizacji było utrudnione.

Reklama
Reklama

Na szczęście, dzięki sprawnym działaniom służb, mężczyzna został odnaleziony około godziny 19:00, w pobliżu ul. Św. Józefa w Rumi. Został przewieziony do szpitala. (źródło)

Aktualizacja i więcej szczegółów (7.11.2019, godz. 17:27):

Więcej na temat aktualnych wydarzeń w naszym mieście przeczytasz w kategorii: Wydarzenia.

  • Wypadek na odcinku Rumia – Rumia Janowo. Opóźnienia w kursowaniu pociągów.
  • “Nie bądźmy obojętni” (problem bezdomności zimą)
  • Pożar aut osobowych przy ul. Dolnej w Rumi

zdjęcie tytułowe: pexels.com


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *