Rumia. Potrącenie mężczyzny przez pociąg SKM.

Rumia. Potrącenie mężczyzny przez pociąg SKM.
Reklama
Reklama

W piątek 23 października doszło do potrącenia mężczyzny na torach kolejowych w rejonie ul. Cegielnianej w Rumi.W piątek (23 października) po godzinie 6:00 rano dyżurny Komisariatu Policji w Rumi otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na obszarze kolejowym w pobliżu ul. Cegielnianej. Z informacji wynikało, że doszło do potrącenia mężczyzny przez pociąg SKM Trójmiasto.

Reklama
Reklama

Na miejsce zdarzenia skierowano funkcjonariuszy prewencji, dochodzeniowo- śledczego oraz techników kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Zajęli się także ustalaniem wstępnych okoliczności zdarzenia – informuje Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie.

Potrącenie na torach kolejowych w Rumi, w okolicach ul. Cegielnianej. (fot. KPP Wejherowo)

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. Funkcjonariusze sprawdzili także trzeźwość obsługi pociągu- byli trzeźwi. Obecnie śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku.

Policjanci przypominają!

Apelujemy do wszystkich osób pieszych, aby przekraczać tory tylko w miejscach do tego wyznaczonych, pamiętając, że tak jak w przypadku przejść dla pieszych należy rozejrzeć się, by mieć pewność, że bezpiecznie możemy przejść na drugą stronę.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *