Pożar na ul. Wiązowej w Rumi

pozar ulica wiazowa rumia
Reklama
Reklama

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w minioną środę (10 października). Pożar wybuchł około godziny 23:00, w pomieszczeniu kotłowni w budynku mieszkalnym przy ul. Wiązowej.Na te chwilę nie wiemy co było bezpośrednią przyczyną pożaru, ale dziękujemy Bogu, że nie stało się to w nocy jakby wszyscy spali. Obecnie nie mamy prądu, bieżącej wody i ogrzewania. Nie wiemy kiedy będziemy mieli normalne warunki mieszkalne – o okolicznościach tragedii opowiada jedna z mieszkanek zniszczonego budynku, Weronika Banaszkiewicz.

Reklama
Reklama

W serwisie pomagam.pl została uruchomiona zbiórka środków na pomoc dla mieszkańców „bliźniaka” (kliknij tutaj).

Dużo z was oferowało pomoc, ale na dzień dzisiejszy ta materialna jest najbardziej potrzebna. Sama będę przez kolejne dni a może tygodnie pomieszkiwać u sąsiadów i rodziny, ponieważ czeka nas kompletny remont. Na razie nie możemy nic robić bo czekamy na kroki ubezpieczyciela. Każdy grosz, złotówka będzie na wage złota. Z góry dziękujemy. – opowiada Pani Weronika.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *