Program „Złomowisko PL” w Rumi. Zobacz zdjęcia zza kulis!

Reklama Reklama

Popularni Marek, Edek i Janusz z programu Discovery Channel pt. „Złomowisko PL” kontynuują swoją podróż po Pomorzu! W jednym z ostatnio emitowanych odcinków odwiedzili Rumię.Złomowisko PL to serial telewizyjny nadawany w Polsce od 14 października 2015 roku na kanale Discovery Channel. Opowiada o złomowiskach w kraju. Na każdą z uwielbianych przez widzów ekip złomiarzy czekają  zupełnie  nowe,  zaskakujące  wyzwania, często wymagające kreatywnych rozwiązań. Stałymi bohaterami show, od pierwszego do dziewiątego już sezonu, są Marek i Edek – zbieracze z Pruszkowa.

Złomowisko PL – zapowiedź programu:

Program „Złomowisko PL” z wizytą w Rumi. Zdjęcia zza kulis!

W 102 odcinku „złomiarskiego” serialu, wyemitowanym premierowo w minioną środę (23 października) ekipa telewizyjna zawitała do Rumi, na ulicę Zawiszy Czarnego. Tak się składa, że jeden z czytelników – Pan Adam podzieli się ze mną zdjęciami „zza kulis”. 🙂 Możemy na nich zobaczyć bohaterów programu oraz ekipę filmową.

Aktualizacja: Po publikacji wpisu odezwała się do mnie Pani Malwina, z kolejnymi zdjęciami! 🙂 Tym razem ze skupu złomu przy ul. Ślusarskiej.

Fragmenty odcinka możecie zobaczyć tutaj, a pełne wydanie na stronie player.pl.

(zdjęcie tytułowe: Discovery Channel)


Reklama Reklama
Reklama Reklama

Dodaj komentarz