Przekroczył prędkość o kilkadziesiąt kilometrów. Otrzymał wysoki mandat

policja, kpp wejherowo, rumia, kontrole drogowe
Reklama
Reklama

Mieszkaniec Rumi został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł po tym, jak przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 72 km/h. Zostało mu także zatrzymane prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w nocy z 8 na 9 lutego (wtorek-środa). Tuż po północy, na ul. Gdańskiej w Redzie, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 22-letniego mieszkańca Rumi. Kierowca Toyoty znacznie przekroczył dozwoloną prędkość – o ponad 72 km/h. Na obowiązującej „50-tce” mężczyzna jechał z prędkością 122 km/h.

Reklama
Reklama

Zgodnie z przepisami, w przypadku przekroczenia dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h na terenie zabudowanym, prowadzącemu zostaje zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Tak też było w tym przypadku. Rumianin został ponadto ukarany mandatem w wysokości 2500 zł (zgodnie z nowym taryfikatorem) i 10 punktami karnymi.

ródło: Pomorska Policja, zdjęcie archiwalne)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *