Przywitaliśmy lato w Rumi!

biesiada janowska rumia 2019
Reklama
Reklama

Żegnaj wiosno, witaj lato! Za nami „Sobótka”, czyli strażacki festyn z pompą w Janowie!W piątkowe popołudnie i wieczór (21 czerwca) Rumia bawiła się przede wszystkim w Parku Żelewskiego w Janowie! W programie „Sobótki” znalazły się między innymi: przemarsz Orkiestry Dętej Gminy Wejherowo w asyście straży pożarnej, spektakl dla najmłodszych „Ważne numery”, koncerty zespołów Animato Szczecin i CafeySon czy konkursy strażackie i…zabawy w pianie! Tradycyjnie już nie zabrakło także stoisk gastronomicznych, dmuchańców i ogniska.

Reklama
Reklama
fot. Anita Zanita
(zdjęcie nadesłane na fanpage’u Tymczasem w Rumi – dziękuję!)

Gwiazdą wieczoru „Sobótki” był polski zespół Reggaeside, czyli półfinalista programu „Mam Talent” i uczestnik show „Must be the music”. Grupa zagrała muzykę reggae z elementami rocka, popu, funky i ska, umiejętnie łącząc pozytywne wartości z przyjemnym brzmieniem i chwytliwymi melodiami.

Wieczór zamknął pastiż disco-polo, czyli koncert Kuzyna Zenka oraz przeboje z nutką rock and blues, w wykonaniu zespołu Bluszcz.

fot. Paweł Jałoszewski

Więcej informacji o imprezach, koncertach i wydarzeniach kulturalnych w Rumi znajdziecie pod tym linkiem (kliknij).


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *