Recital Hanny Śleszyńskiej na 5-lecie Stacji Kultura

Recital Hanny Śleszyńskiej na 5-lecie Stacji Kultura
Reklama
Reklama

Stacja Kultura zaprasza 11 września na koncert z okazji swoich 5. urodzin! Uroczysty wieczór uświetni swoim recitalem Hanna Śleszyńska, znakomita aktorka i wokalistka.Podczas wieczoru w Stacji Kultura usłyszymy m.in. wielkie hity musicalowe z repertuaru Lizy Minnelli – „New York, New York” oraz „Mein Herr”, piosenki ze spektaklu „Criminale Tango”, songi Bertolda Brechta, a także utwory z tekstami Adama Nowaka, Wojciecha Młynarskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Jonasza Kofty i Andrzeja Waligórskiego.

Reklama
Reklama

Recital rozpocznie się 11 września, o godzinie 18:30. Wstęp na występ jest bezpłatny, za okazaniem wejściówki. Bezpłatne bilety będą dostępne w Stacji Kultura w dniach: 06.09 od godz. 18:00 oraz 09.09 od godz. 9:00. Jedna osoba może otrzymać tylko jeden bilet.

Hanna Śleszyńska to aktorka teatralna i filmowa, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie (1982). Jest obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem, swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych jak i musicalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno – kabaretowe. Obecnie aktorkę możemy zobaczyć na deskach Teatru 6. piętro, Teatru Capitol, Teatru Kamienica, Teatru Studio Buffo, Teatru Syrena.

(źródło: Stacja Kultura / opis i zdjęcie tytułowe pochodzi z oficjalnej strony artystki https://www.sleszynska.pl/biografia/)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *