Rumia Biega – pierwszy raz w 2024!

Rumia Biega – pierwszy raz w 2024!
Reklama
Reklama

Przed nami kolejna edycja biegu z cyklu Rumia biega – biegaj razem z nami! Jego uczestnicy biegiem, truchtem i marszem pokonają trasę na bieżni Stadionu MOSiR w Rumi.

Rumia Biega

MOSiR Rumia po raz kolejny już zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego biegania na świeżym powietrzu. W wydarzeniach z cyklu Rumia Biega może wziąć każdy mieszkaniec, bez względu na swoją kondycję czy umiejętności. Nie ma przegranych i pokonanych – wygrywają wszyscy. Tu nie liczy się rywalizacja, tylko ruch i aktywność na świeżym powietrzu przez 30 minut. Bieg odbywa się po bieżni Stadionu Miejskiego w Rumi (ul. Mickiewicza 43), przy akompaniamencie muzyki.

Reklama
Reklama
Rumia Biega 2023
W 2023 roku wydarzenie odbyło się m.in. 12 maja. Na starcie stawiło się ponad 400 osób! (fot. MOSIR Rumia)

Najbliższa edycja wydarzenia Rumia Biega odbędzie się 24 maja, w godzinach od 18:00 do 20:00. Zapisy odbędą się w godz. 18.00 – 18.15 (na miejscu). Nie obowiązuje żadna opłata wpisowa.

Dla wszystkich uczestników MOSiR Rumia przygotował drobny upominek. Pomiędzy wybranych losowo szczęśliwców zostanie rozdzielonych 20 atrakcyjnych nagród rzeczowych.

(źródło: MOSiR Rumia)

Więcej o sporcie i rekreacji w Rumi

Wydarzenia sportowe, sportowe sukcesy mieszkańców Rumi, aktualności na temat rumskich klubów, a także ich historia. Wszystko dla fana lokalnego sportu! Sprawdź kategorię na blogu: SPORT.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. Monika

    Rumia biega i Rumianki i Rumianie chętnie reprezentują nasze miasto na różnych iwentach sportowych.
    Co tydzień w sobotę przez społeczność organizowany jest bezpłatny bieg. Zawsze w tym samym miejscu, w parku , o tej samej porze 9:00 , atmosfera rodzinna zapraszamy 😊 można biegać, truchtać, chodzić z koleżanką , kolegą, wózkiem, 🐶🐶

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *