Rumia Biega 2026

Przed nami kolejna edycja biegu z cyklu Rumia biega – biegaj razem z nami! Jego uczestnicy biegiem, truchtem i marszem pokonają trasę na bieżni Stadionu MOSiR w Rumi.

Rumia Biega

MOSiR Rumia po raz kolejny już zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego biegania na świeżym powietrzu. W wydarzeniach z cyklu Rumia Biega może wziąć każdy mieszkaniec, bez względu na swoją kondycję czy umiejętności. Nie ma przegranych i pokonanych – wygrywają wszyscy. Tu nie liczy się rywalizacja, tylko ruch i aktywność na świeżym powietrzu przez 30 minut. Bieg odbywa się po bieżni Stadionu Miejskiego w Rumi (ul. Mickiewicza 43), przy akompaniamencie muzyki.

Rumia Biega 2023

Najbliższa edycja wydarzenia Rumia Biega odbędzie się 29.05.2026, w godzinach od 18:00 do 20:00. Zapisy odbędą się w godz. 18.00 – 18.15 (na miejscu). Nie obowiązuje żadna opłata wpisowa.

Dla wszystkich uczestników MOSiR Rumia przygotował drobny upominek. Pomiędzy wybranych losowo szczęśliwców zostanie rozdzielonych 20 atrakcyjnych nagród rzeczowych.

(źródło: MOSiR Rumia)

Tymczasem w Rumi to strona tworzona dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Od 2016 roku na bieżąco reaguję na to, co dzieje się w naszym mieście. Robię to czasem na poważnie, a czasem...z przymrużeniem oka. ;) Blog wnosi do „rumskiego internetu” autentyczność i humor. Czytelnicy Tymczasem w Rumi otrzymują informacje na temat nowych rozwiązań, rozrywki i życia w rozwijającym się, największym mieście w Polsce nie będącym powiatem. To żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć! 🙂

2 Comments

  1. Rumia biega i Rumianki i Rumianie chętnie reprezentują nasze miasto na różnych iwentach sportowych.
    Co tydzień w sobotę przez społeczność organizowany jest bezpłatny bieg. Zawsze w tym samym miejscu, w parku , o tej samej porze 9:00 , atmosfera rodzinna zapraszamy 😊 można biegać, truchtać, chodzić z koleżanką , kolegą, wózkiem, 🐶🐶

  2. Szkoda, że nagle bez zmian w Regulaminie, nie można biegać z dzieckiem w wózku. Pani dyrektor odklejką została… W poprzednich edycjach nie było problemu, w tej nagle tak… Przykre i totalnie niezrozumiałe. Jeśli masz małe dziecko to, to wydarzenie (oraz kolejne edycje) nie jest już dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *