Dla mieszkańcaKomunikatyWiadomości

Rumia. Brak wody, zakłócenia i obniżenia ciśnienia wody [23-26 maj 2022 r.]

Rumia. Brak wody, zakłócenia i obniżenia ciśnienia wody [23-26 maj 2022 r.]
Reklama Reklama

PEWIK Gdynia informuje, że w związku z prowadzonymi pracami remontowo-eksploatacyjnymi na magistrali wodociągowej w Rumi w dzielnicach Zagórze i Szmelta nastąpi wstrzymanie dostaw wody.

Prace będą prowadzone w godzinach od 22:00 do 5:00 w nocy z poniedziałku na wtorek (23/24 maja), w nocy z wtorku na środę (24/25 maja) oraz w nocy ze środy na czwartek (25/26 maja).

W przypadku wystąpienia zabrudzenia wody po zakończeniu prac zgłoszenia należy kierować do dyspozytorni PEWIK-u Gdynia (tel. 994 lub 58 668 73 11). Spółka z góry przeprasza za utrudnienia.

Więcej informacji na stronie: pewik.gdynia.pl.

Co dzieje się w Rumi?

Więcej informacji o zmianach w organizacji ruchu, wstrzymaniu dostawy wody czy przerwach w dostawie prądu dotyczących Rumi publikuję w kategorii Wiadomości oraz Dla mieszkańca.

(źródło: pewik.gdynia.pl, UM Rumia. Zdjęcie tytułowe: pexels.com)

Reklama Reklama
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor.

Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

23 + = 27