Rumska Szafa Otwarta. Edycja parkingowa

Reklama Reklama

Zbliża się kolejna edycja Rumskiej Szafy Otwartej, tym razem parkingowa. Wydarzenie odbędzie się w środę 22 września w godzinach 16:00-19:00 przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rumi.

Rumska Szafa Otwarta – wrzesień 2021

Głównym celem akcji Rumska Szafa Otwarta jest umożliwienie mieszkańcom sprzedaży, wymiany oraz zakupu przedmiotów, które zalegają w szafach, szufladach, piwnicach, garażach czy na strychach innych rumian. Dzięki tej inicjatywie właścicieli zmieniają m.in. ubrania, biżuteria, książki, zabawki czy rękodzieła, tym samym zyskując „drugie życie”. Ponowne wprowadzanie do obiegu używanych przedmiotów nie jest jednak jedynym celem Rumskiej Szafy Otwartej. Organizatorzy chcą oczywiście zadbać o środowisko naturalne, ale też integrować rumian oraz propagować przedsiębiorczość

Zapisy dla wystawców, wstęp wolny dla klientów

Uwaga! Wystawców obowiązują bezpłatne zapisy online, natomiast dla odwiedzających i klientów wstęp będzie wolny. Na miejscu nie zabraknie interesujących stoisk, atrakcji dla najmłodszych oraz strefy gastronomicznej.

Organizatorem wydarzenia, odbywającego się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, jest Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych – SLA Rumia.

Reklama Reklama

Dodaj komentarz