Rumskie rugbystki w reprezentacji Polski!

rumia rugby kobiet rc arka rumia gladiatorki
Reklama
Reklama

Cztery zawodniczki RC Arka Rumia „Gladiatorki”: Zuzanna Sadowska, Maja Górska, Natalia Żurawska oraz Sara Kamińska zostały powołane na zgrupowanie kadry narodowej U-18!Pierwsza w tym roku akcja szkoleniowa Kadry Narodowej Kobiet Rugby 7 U-18 została zaplanowana w dniach 15-16.02.2020 w Gdańsku. Zgrupowanie będzie miało charakter selekcyjny i weźmie w nim udział 21 zawodniczek. W jego harmonogramie przewidziano zarówno wspólne treningi, jak i zajęcia teoretyczne.

Reklama
Reklama

Od kilku dni, świeżo powołanym trenerem kadry U-18 jest Janusz Urbanowicz. Jego asystentem została wieloletnia reprezentantka Polski, Magdalena Korona (na co dzień prowadzi drużynę seniorek w RzKS Juvenia Kraków).

„Gratulujemy dziewczynom i trzymamy kciuki!” – skomentował rumski klub na swoim profilu na Facebooku. Pozostaje tylko się przyłączyć! 😉

Zobacz więcej:

  • Sport w Rumi. Gdzie w Rumi obejrzeć mecze i wydarzenia sportowe?
  • “Książeta” futsalu. O jedną bramkę od złotego medalu!
  • “Ekolog” trenował z rumskimi rugbistami
  • Rumia LOTTO Duathlon Energy 2020. Wielkie sportowe emocje w Rumi!

(Zdjęcie tytułowe: Reprezentacja Narodowa w Rugby Kobiet)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *