Sklep JYSK na dłużej w Galerii Rumia. Wkrótce ponowne otwarcie i promocje

Sklep JYSK na dłużej w Galerii Rumia. Wkrótce ponowne otwarcie i promocje
Reklama
Reklama

JYSK, sieć oferująca artykuły wyposażenia wnętrz, zdecydowała o przedłużeniu umowy najmu w Galerii Rumia i zwiększeniu wynajmowanej powierzchni do 1320 mkw. Powiększony sklep marki został zrealizowany w koncepcie 3.0.

(współpraca reklamowa)

Reklama
Reklama

JYSK to międzynarodowa sieć handlowa o skandynawskich korzeniach. Można w niej kupić elementy do aranżacji każdej przestrzeni domowej, czy ogrodu (m.in. meble, artykuły do spania – materace, kołdry i poduszki, dodatki, dekoracje). Sieć obejmuje ponad 3400 sklepów w 48 krajach.

Sklep JYSK znajdujący się w Galerii Rumia (ul. Sabata 1) został odświeżony i zyskał nową aranżację, w duchu „konceptu 3.0”, który ma zapewnić lepsze wrażenia zakupowe. Lokal liczy obecnie 1320 metrów kwadratowych.

Sklep JYSK na dłużej w Galerii Rumia (mat. prasowe)
Sklep JYSK na dłużej w Galerii Rumia (mat. prasowe)
Sklep JYSK na dłużej w Galerii Rumia (mat. prasowe)

Co oznacza koncept 3.0? W nowej odsłonie sklepu znajdą się m.in. 3 modelowe pokoje, w zależności od sezonu są to: sypialnia, jadalnia oraz salon lub aranżacje ogrodowe, na taras, balkon. Każdy z nich wyposażony będzie w nowości JYSK, zgodne z aktualnymi trendami.

Oprócz tego na powiększonej powierzchni sklepu znajdzie się profesjonalne studio materacy, umożliwiające wypróbowanie produktów. Kupujący będą mogli w nim liczyć na fachowe doradztwo przeszkolonych pracowników. JYSK w wersji 3.0. to także dodatkowa przestrzeń ekspozycji produktów mix & match, a także wysoka jakość oświetlenia i całego wnętrza.

Sklep JYSK w Rumi – kiedy otwarcie?

Ponowne otwarcie sklepu JYSK w Galerii Rumia zaplanowano w środę, 10 lipca, o godzinie 10:00. Pierwszych 100 klientów, którzy tego dnia zrobią zakupy za minimum 100 zł, otrzyma poduszkę Vanse gratis. Sieć przygotowała także rabat 25% przy zakupie minimum 2 produktów (łączy się z produktami już objętymi promocją). Z rabatu można skorzystać od 10 do 17 lipca i obowiązuje tylko w sklepie w Rumi.Reklama
Reklama
Materiał przygotowany we współpracy reklamowej z partnerem bloga.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *