Teatr w Twoim monitorze! Sprawdź kolejny spektakl, za darmo!

Dyzio w krainie wyobraźni - Teatr w twoim monitorze
Reklama
Reklama

Zawodowy Teatr MDK Rumia zaprasza w sobotę 18 lipca na kolejną premierę spektaklu w ramach projektu „Teatr w twoim monitorze”. Tym razem w formie online sztuka pt. „Dyzio w krainie wyobraźni”.Spektakl „Dyzio w krainie wyobraźni” opowiada o losach chłopca, który nie ma przyjaciół i nauka w szkole sprawia mu wiele trudności. To wszystko powoduje, że nie lubi szkoły, zaś emocje, z jakimi przyszło mu się mierzyć, biorą górę. Na szczęście spotyka niezwykłe istoty, które pomagają mu zrozumieć, że jego zachowanie nie jest przyjazne i być może dlatego nikt nie chce się z nim kolegować, nauka jest fajna, jeśli znajdzie się sposób na to jak się uczyć oraz, że praca z wyobraźnią pomaga we wszystkich problemach. Z nowymi przyjaciółmi śpiewa piosenki i poznaje świat.

Reklama
Reklama
 • Obsada i twórcy spektaklu: Ola Lis, Piotr Lewicki i Agnieszka Skawińska;
 • Scenariusz i muzyka: Agata Oriana Kwahs;
 • Scenografia i kostiumy: Maria Szachnowska, Paweł Lewandowski, Beata Went;
 • Charakteryzacja: Berenika Pałkowska;
 • Realizacja: RAT FILM;
 • Koordynacja, tłumaczenie na j.angielski: Agnieszka Zawadzińska;
 • Tłumaczenie na j.migowy: Anna Borycka;

Premiera online 18 lipca (sobota) o godz. 18.00 na kanale youtube.pl/MDKRumia  oraz na facebooku Miejskiego Domu Kultury w Rumi. Spektakl będzie dostępny widzów przez 6 miesięcy.

Projekt Teatr w twoim monitorze dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *