Reklama Reklama

Ul. Nagietkowa w Rumi po „umiarkowanych” opadach deszczu [Problemy czytelników]

W ostatnim czasie zwrócił się do mnie jeden z czytelników bloga TwR. W swojej wiadomości poruszył problem sygnalizacji zbierającej się wody na ul. Nagietkowej.

Reklama Reklama

Wiadomość od czytelnika:

„Może dzięki Wam, uda nam się przekonać władze do zmiany ulicy Nagietkowej na „Jeziorną”? Niestety, ale już kilka lat po wycięciu słynnego drzewa na środku ulicy, mieszkańcy borykają się z problemem wlewającej się wody do domostw. Zdjęcie z dzisiaj [30 czerwca] z godz.19.30. A to tylko popadało. Bywało gorzej.”

ul. Nagietkowa w Rumi – zdjęcie od mieszkańca.

A jakie jest Twoje zdanie w powyższej kwestii? Czy zgadzasz się z czytelnikiem? Koniecznie daj znać w komentarzu poniżej!

Problemy mieszkańców. O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *