Dla mieszkańcaProblemy mieszkańców

Ul. Nagietkowa w Rumi po “umiarkowanych” opadach deszczu [Problemy czytelników]

Ul. Nagietkowa w Rumi po “umiarkowanych” opadach deszczu [Problemy czytelników]
Reklama Reklama

W ostatnim czasie zwrócił się do mnie jeden z czytelników bloga TwR. W swojej wiadomości poruszył problem sygnalizacji zbierającej się wody na ul. Nagietkowej.

Wiadomość od czytelnika:

“Może dzięki Wam, uda nam się przekonać władze do zmiany ulicy Nagietkowej na “Jeziorną”? Niestety, ale już kilka lat po wycięciu słynnego drzewa na środku ulicy, mieszkańcy borykają się z problemem wlewającej się wody do domostw. Zdjęcie z dzisiaj [30 czerwca] z godz.19.30. A to tylko popadało. Bywało gorzej.”

ul. Nagietkowa w Rumi – zdjęcie od mieszkańca.

A jakie jest Twoje zdanie w powyższej kwestii? Czy zgadzasz się z czytelnikiem? Koniecznie daj znać w komentarzu poniżej!

Problemy mieszkańców. O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.