Ul. Nagietkowa w Rumi po „umiarkowanych” opadach deszczu [Problemy czytelników]

Ul. Nagietkowa w Rumi po „umiarkowanych” opadach deszczu [Problemy czytelników]
Reklama
Reklama

W ostatnim czasie zwrócił się do mnie jeden z czytelników bloga TwR. W swojej wiadomości poruszył problem sygnalizacji zbierającej się wody na ul. Nagietkowej.

Wiadomość od czytelnika:

Reklama
Reklama

„Może dzięki Wam, uda nam się przekonać władze do zmiany ulicy Nagietkowej na „Jeziorną”? Niestety, ale już kilka lat po wycięciu słynnego drzewa na środku ulicy, mieszkańcy borykają się z problemem wlewającej się wody do domostw. Zdjęcie z dzisiaj [30 czerwca] z godz.19.30. A to tylko popadało. Bywało gorzej.”

ul. Nagietkowa w Rumi – zdjęcie od mieszkańca.

A jakie jest Twoje zdanie w powyższej kwestii? Czy zgadzasz się z czytelnikiem? Koniecznie daj znać w komentarzu poniżej!

Problemy mieszkańców. O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *