Wybrał zły moment na zwierzenia. Tyle promili to dawka śmiertelna!

Zatrzymanie pijanego kierowcy, Wejherowo
Reklama
Reklama

W środową noc, przed godziną 3:00 nad ranem, do Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie przyjechał samochodem osobowym mężczyzna, który chciał się poradzić w pewnej sprawie. Kierowca wysiadł z samochodu na parkingu znajdującym się przy komendzie i poszedł do oficera dyżurnego.

Na parkingu stał także policyjny patrol, który przyglądał się idącemu mężczyźnie. Jego chwiejny krok sugerował, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Kiedy mężczyzna wrócił do samochodu i chciał odjechać, został zatrzymany do kontroli drogowej przez wejherowskich funkcjonariuszy.

Reklama
Reklama

Od kontrolowanego policjanci wyczuli silną woń alkoholu. Od 36-latka pobrano krew do analizy. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie, w którym nadal przebywa. Analiza krwi wykazała, że miał 4 promile alkoholu. Niebawem zostanie przesłuchany i niewykluczone, że usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Mężczyźnie zatrzymano samochód.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi oraz przepadek samochodu lub jego równowartości.

(wpis opracowałem na podstawie materiałów Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *