Wychowanka APS Rumia w reprezentacji Polski!

paulina damaske w reprezentacji narodowej
Reklama
Reklama

Za każdym razem z przyjemnością piszę o sukcesach osób związanych z Rumią – nie inaczej jest też teraz. Paulina Damaske, wychowanka Akademii Piłki Siatkowej w Rumi, została powołana do reprezentacji Polski na sezon 2020 i zgrupowanie w COS OPO Szczyrk!O sukcesach Pauliny Damaske pisałem już w poprzednich wpisach na blogu, chociażby przy okazji zdobycia przez nią tytułu Najlepszego Sportowca Rumi 2019 roku. Siatkarka, będąca wychowankiem Akademii Piłki Siatkowej w Rumi, jest obecnie wyróżniającą się atakującą w SMS PZPS Szczyrk.

Reklama
Reklama

Zawodniczka znalazła się w szesnastoosobowym składzie reprezentacji narodowej na sezon 2020 oraz zgrupowanie w COS OPO Szczyrk, które rozpocznie się 4 czerwca i potrwa do 25 czerwca. Radosną nowinę podał w zeszłym tygodniu Jacek Nawrocki, trener kadry kobiet.

Przed rozpoczęciem zajęć na terenie COS OPO Szczyrk wszystkie zawodniczki oraz sztab poddani zostaną badaniom na COVID-19. Szczegóły pracy w Szczyrku będą korygowane na bieżąco, w zależności od obowiązujących obostrzeń związanych z koronawirusem. Polski Związek Piłki Siatkowej czyni starania o organizację spotkań sparingowych. Kolejne zgrupowanie zaplanowane jest od 6 do 30 lipca.

(wpis opracowałem na podstawie komunikatu Polskiego Związku Piłki Siatkowej)

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *