Strona główna » Wydarzenia » Baltic Cup Pomorze 2024. Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Baltic Cup Pomorze 2024. Zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody

23 czerwca @ 09:00

Free

Od 21 kwietnia na Pomorzu trwa cykl zawodów jeździeckich Baltic Cup – Pomorze 2024. To zawody jeździeckie, które są połączeniem zabawy ze sportową rywalizacją, a także sprawdzian posiadanych już umiejętności jeździeckich.

W tym sezonie odbędzie się łącznie aż 11 zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody rozgrywanych w ramach Baltic Cup, które organizowane będą na terenach klubów jeździeckich z całego województwa pomorskiego. Kolejne zawody w skokach przez przeszkody w Akademii Jeździeckiej J.J. Darboven w Rumi (ul. Stoczniowców 2A) odbędą się 23 czerwca i 31 sierpnia.

Organizatorzy tej imprezy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do kibicowania zawodnikom i ich koniom w sportowej rywalizacji. W tych dniach można też będzie zakupić na miejscu kawę w promocji KAWA ZA PÓŁDARMO.

Finałowy konkurs jeździecki objęty będzie patronatem burmistrza Rumi Michała Pasiecznego.

Program i regulamin cyklu znajduje się na stronie internetowej zawodykonne.com, a terminy zawodów Baltic Cup zamieszczone są na stronie Pomorskiego Związku Jeździeckiego. Więcej o Akademii Jeździeckiej J.J. Darboven w Rumi na stronie internetowej www.kawaikonie.pl.

(mat. organizatora)

Szczegóły

Data:
23 czerwca
Godzina:
09:00
Koszt:
Free

Miejsce wydarzenia

Akademia Jeździeckia J.J. Darboven w Rumi
ul. Stoczniowców 2A
Rumia,
+ Google Map

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
    Scroll to Top