Strona główna » Wydarzenia » Kultowe Kino: „Wejście smoka”
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kultowe Kino: „Wejście smoka”

10 czerwca

10 czerwca w kinach sieci Multikino w ramach cyklu „Kultowe Kino” widzowie będą mogli zobaczyć „Wejście smoka”. Bilety można już nabyć w kasach kin, na stronie internetowej www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

We wszystkich kinach sieci Multikino w każdy poniedziałek w ramach cyklu „Kultowe Kino” na widzów czekają filmy, które trwale wpisały się w kanon kultury popularnej. W repertuarze znalazły się „Wejście smoka” (10 czerwca), „Kiler” (17 czerwca) oraz „Matrix” (24 czerwca).

„Wejście smoka” to film akcji z 1973 roku. W Hongkongu co trzy lata odbywają się na prywatnej wyspie Hana (Kien Shih) turnieje zawodników walk wschodnich. Spotykają się tam sławy światowego karate. Rządowej agencji ds. zwalczania przestępczości udaje się nakłonić do współpracy mistrza kung-fu Lee (Bruce Lee). Z klasztoru Shaolin udaje się na wyspę Hana, gdyż tam właśnie mieści się siedziba gangu. Dodatkowym zadaniem Lee jest także odszukanie zaginionej agentki. Przed wyjazdem bohater dowiaduje się, że to jeden z ludzi Hana jest odpowiedzialny za śmierć jego siostry.

Bilety na seans filmu w ramach cyklu „Kultowe Kino” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Szczegóły

Data:
10 czerwca

Miejsce wydarzenia

Multikino Rumia
ul. Sabata 1
Rumia, 84-230
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
    Scroll to Top