Wypadek na ul. Starowiejskiej w Rumi

Wypadek na ul. Starowiejskiej w Rumi
Reklama
Reklama

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Redzie poinformowali o wypadku, do którego doszło na ul. Starowiejskiej w Rumi.

W czwartek (15 kwietnia) przed godziną 17:00 doszło do zderzenia dwóch aut na ul. Starowiejskiej w Rumi. W wyniku wypadku miała zostać poszkodowana jedna osoba. O wydarzeniu poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie, która opisała przebieg swojej interwencji w mediach społecznościowych:

Reklama
Reklama

„W miniony czwartek, o godzinie 16:49 zaalarmowano nas do zdarzenia drogowego na ulicy Starowiejskiej w Rumi, w wyniku zdarzenia poszkodowana miała zostać jedna osoba. Do zdarzenia udał się zastęp GLBA. Po dojeździe na miejsce zastano działające zastępy z JRG Rumia. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Osoba kierująca jednym z nich znajdowała się pod opieką ratowników medycznych z ZRM. Działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Do jednostki powróciliśmy po około godzinie.” (źródło)

Interwencja służb na ul. Starowiejskiej w Rumi (fot. OSP Reda)

O czym jeszcze mówi się w Rumi i okolicy?

O wydarzeniach, których mówi się w naszej okolicy pisze dziale: Wiadomości. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

  • Odbudowa Wild West Ranch – trwa zbiórka! Co za kwota!
  • Nielegalna uprawa konopi na terenie Rumi!
  • Kradzież w markecie budowlanym. Policja zatrzymała sprawców
  • Potrącenie pieszego w Rumi
  • Pożar przy ul. Kolejowej w Rumi

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *