Z rumskiego parkietu…do klubu zza oceanu!

Z rumskiego parkietu…do klubu zza oceanu!
Reklama
Reklama

Siatkarka Sandra Korusiewicz, która przygodę ze sportem rozpoczynała w Akademii Piłki Siatkowej Rumia, swoją karierę będzie kontynuować…w Stanach Zjednoczonych! Zawodniczka trafiła do sekcji siatkarskiej uniwersyteckiego klubu Bucknell Bison w Pensylwanii.Młoda zawodniczka, na boisku grająca na prawym skrzydle, została uwzględniona w składzie na najbliższy sezon 2019/2020. Informacja o transferze została opublikowana w połowie lipca na oficjalnym fanpage’u klubu.

Reklama
Reklama

Życzymy Ci wszystkiego najlepszego zarówno na siatkarskich parkietach, jak również w spełnianiu pozostałych życiowych marzeń. Dla swoich młodszych koleżanek jesteś przykładem jak połączenie ciężkiej pracy na treningach oraz w szkole może otworzyć ciekawe opcje na przyszłość. Cała siatkarska rodzina APS RUMIA trzyma za Ciebie kciuki! – czytamy na oficjalnym profilu Akademii Piłki Siatkowej Rumia.

fot. Bucknell Volleyball – BUVB

Więcej o sekcji siatkarskiej drużyny Bucknell Bison znajdziecie na stronie: https://bucknellbison.com/index.aspx?path=vb.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *