Zaduszki jazzowe po meksykańsku

dom kultury SM janowo zaduszki
Reklama
Reklama

Dom Kultury SM Janowo zaprasza na listopadowy koncert „Dia de muertos, zaduszki jazzowe- wspomnienie Komedy”. Wstęp wolny!I CZĘŚĆ – utwory prezentowane podczas tournée po Meksyku, w tym utwory Ramona Noble’a, Lucho Bermúdeza, Alberto Carbonelli Jimeno, Richardsa Dubra oraz polskich kompozytorów:  piosenki duetu Jerzy Wasowski/Jeremi Przybora oraz Marka Raczyńskiego, Andrzeja Bielerzewskiego i Marcina Wawruka.

Reklama
Reklama

II CZĘŚĆ – Muzyka filmowa w opr. Beaty Wróblewskiej – Krzysztofowi „Komedzie” Trzcińskiemu w 50. rocznicę śmierci: Dziecko Rosemary – wokaliza, Bossa nova – utwór skomponowany przez Komedę do filmu „Ludzie spotykają się i miła muzyka rodzi się w sercach” oraz Nim wstanie dzień  do słów Agnieszki Osieckiej w opr. Anny Barszcz.

Koncert „Dia de muertos, zaduszki jazzowe- wspomnienie Komedy”. 2 listopada 2019 r., 19:00. Kościół Św. Jana z Kęt (ul. Stoczniowców 23).

źródło: informacja prasowa DK SM Janowo


Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *