Zawodniczka z Rumi powołana do reprezentacji Polski

Zawodniczka z Rumi powołana do reprezentacji Polski
Reklama
Reklama

Kamila Stawicka, trenująca na co dzień w Rugby Club Arka Rumia, weźmie udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 18 w Rugby 7 Kobiet.

Zgrupowanie rozpocznie się w najbliższą sobotę (30 października), w Gdańsku. Trener reprezentacji Janusz Urbanowicz powołał łącznie 20 zawodniczek z ośmiu klubów: Rugby Club Arka Rumia, AZS AWF Warszawa Rugby Kobiet, Biało Zielone Ladies Gdańsk, Diablice Rugby Ruda Śląska, Juvenia Kraków, Rugby Kobiet KS Budowlani Łódź, Legia Rugby Sekcja Kobiet oraz Venol Atomówki Łódź.

Reklama
Reklama

Warto podkreślić, że Kamila Stawicka jest wychowanką rumskiego klubu i w przeszłości dwukrotnie znalazła się na liście najlepiej zapowiadających się sportowców młodego pokolenia w Rumi: w 2019 i 2020 roku. 🙂 Wcześniej brała udział w zgrupowaniu Kadry Narodowej Kobiet U-16.

Treningi reprezentacji zaplanowano na sobotę (o godz. 10.30 i godz. 17.30) oraz niedzielę (9:00) na stadionie GOS w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 244. Zgrupowanie zakończy się 31 października około godz. 12.00.

(źródło: RC Arka Rumia, Polski Związek Rugby)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *