Zbiórka nakrętek trwa. Tym razem dla 10-letniego Romka

Zbiórka nakrętek trwa. Tym razem dla 10-letniego Romka
Reklama
Reklama

Kolejna osoba skorzysta z nakrętek, które są gromadzone w miejskich „sercach”. Tym razem jest to 10-letni Romek, który potrzebuje leczenia i rehabilitacji.

Chłopiec urodził się jako wcześniak, konieczne było podłączenie go do respiratora. Z biegiem czasu lekarze stwierdzili u niego opóźnienie psycho-ruchowe oraz uszkodzenie mózgowia. Romek zaczął mówić w wieku pięciu lat, a wypowiadane przez niego słowa nadal są niewyraźne. Zmaga się z koślawością stóp, pierwsze kroki postawił dopiero mając sześć lat. Ma również problem z nawracającymi zaparciami.

Reklama
Reklama

Stan chłopca się pogarsza, a potrzeby rosną. Konieczne są częste wizyty u neurologa, okulisty, gastroenterologa, logopedy, lekarza rehabilitacji, psychologa oraz psychiatry. Jego mamy nie stać na opłacenie rehabilitacji oraz leczenia, dlatego nakrętki gromadzone w miejskich serduszkach zostaną przekazane właśnie na ten cel. Każdy kilogram to 90 groszy, które pomogą Romkowi w walce o zdrowie.

Zbiórkę na leczenie i rehabilitację można wesprzeć także poprzez portal zrzutka.pl.

(źródło: Urząd Miasta Rumi)

Gdzie w Rumi oddać plastikowe nakrętki?

Gdzie w Rumi znajdują się pomniki na plastikowe nakrętki? Sprawdźcie szczegóły we wpisie poniżej:

  • Gdzie w Rumi oddać plastikowe nakrętki?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *