„Zimny Drań” zaprezentowany na Podlasiu

Zimny dran rumia
Reklama
Reklama

Agnieszka Skawińska, na co dzień dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Rumi oraz dyrektor Teatru Otwartego w Gdańsku- Dariusz Wójcik, wspólnie reprezentowali nasz region na XXVI Międzynarodowym Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2019.Artyści zaprezentowali widowisko retro pt. „Zimny drań”. To żywiołowy, pełen humoru koncert piosenek lat 20-stych i 30-stych, przeplatany dialogami z filmów tamtych czasów. Widowisko chwilami bawi, a momentami wzrusza widownię. Ekspresja artystów ubogaca repertuar i nadaje mu lekkości, a melodyjne utwory na długo pozostają w pamięci słuchaczy. Program był już prezentowany na XIX Międzynarodowym Festiwalu „Kalejdoskop Form Muzycznych” w Sopocie, a także w Janowskim Domu Kultury.

Reklama
Reklama

Agnieszce Skawińskiej i Dariuszowi Wójcikowi towarzyszyło Trio FOGG, w składzie: Katarzyna Rogalska – skrzypce, Andrzej Wojciechowski – klarnet, Michał Kaleta – fortepian.


Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *