44-latek zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

44-latek zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków
Reklama
Reklama

Wejherowska policja poinformowała o zatrzymaniu mężczyzny w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zanim przejdziemy do sedna. Po statystykach bloga widzę, że spora część z Was lubi czytać informacje o bieżących wydarzeniach w Rumi. Chciałbym z tego powodu o czymś przypomnieć.

Reklama
Reklama

Tymczasem w Rumi to mój blog, na którym hobbystycznie dziele się informacjami na temat miasta Rumia. Publikuję tu m.in. zdjęcia, filmy, historie i sukcesy mieszkańców oraz inne opinie, porady czy problemy dotyczące swojej rodzinnej miejscowości.

„Wiadomości” to z kolei podkategoria wpisów na blogu, w których dziele się z Wami uzyskanymi/usłyszanymi informacjami na temat wydarzeń, ciekawostek i wiadomości, o których mówi się w Rumi i okolicach. Jak zwykle w takich przypadkach, prezentuję Wam maksimum wiedzy, jaką posiadam. Spora część sygnałów pochodzi od mieszkańców (za co jestem wdzięczny!). Często jest też tak, że podczas gdy przygotowuję wpis, służby nadal badają sprawę. Jeśli jest taka możliwość, mam czas i dotrę do nowych szczegółów- staram się aktualizować wpisy.

To tyle, jeśli chodzi o „ogłoszenia parafialne”. 🙂

44-latek zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

O zatrzymaniu przeczytałem na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Sprawą zajmowali się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej.

Według informacji udostępnionych przez mundurowych, mężczyzna z powiatu wejherowskiego „przechowywał” ponad 160 gramów amfetaminy oraz prawie 30 gramów marihuany.

(fot. KPP Wejherowo)

44-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do wejherowskiej komendy, gdzie noc spędził w policyjnej celi. Został już przesłuchany, a niebawem zostanie doprowadzony do wejherowskiej prokuratury.

(fot. KPP Wejherowo)

Za popełnione przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Co jeszcze dzieje się w okolicy?

O lokalnych wydarzeniach, o których mówi się w naszej okolicy, pisze w dziale: Wiadomości. W ostatnim czasie pisałem także o 1) pożarze w sklepie budowlanym w Rumi, 2) zatrzymaniu sprawcy włamania do myjni, 3) kolizji na ul. Starowiejskiej w Rumi czy „podejrzanych” 4) komunikatach na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej w Rumi.

Zachęcam Was do regularnego śledzenia wpisów i dzielenia się swoimi przemyśleniami. 🙂 Swoje propozycje tematów możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *