60 tys. złotych wsparcia z Rumi dla wejherowskiego szpitala

Rumia przekaże 60 tysięcy złotych ze swojego budżetu dla Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy w Wejherowie. Środki zostaną przeznaczone na modernizację Oddziału Urologii.
Reklama
Reklama

Rumia przekaże 60 tysięcy złotych ze swojego budżetu dla Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy w Wejherowie. Środki zostaną przeznaczone na modernizację Oddziału Urologii.O przyznaniu środków w formie dotacji celowej Rada Miejska Rumi zadecydowała podczas sesji 30 maja. Fundusze, w wysokości 60 tysięcy złotych, zostaną przekazane po podpisaniu stosownej umowy, określającej przeznaczenie i zasady rozliczenia środków. Już teraz wiadomo jednak, że kwota z rumskiego budżetu wspomoże remont Oddziału Urologii w wejherowskim Szpitalu.

Reklama
Reklama

zdjęcie tytułowe: facebook.com


.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. Paweł Pomuchla Głowa

    Uprzejmie informuje, że w świetle prawa nie istnieje Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy w Wejherowie ale http://www.szpitalepomorskie.eu/kontakt/ .Proszę sprawdzić KRS 0000492201. A teraz pytanie: czemu radni zdecydowali na przekazanie pięniędzy (60 tys) spółce z .o.o która jest podmiotem przeznaczonym do osiągania zysku? oraz które spółki z o.o. (i dlaczego?) w oczach radnych są godne dofinansowania i w jakiej wysokości i jak często? Z ogólnie dostępnej informacji można dowiedzieć się, że wymieniona spółka czerpie przychody np. z „WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI” więc pytam skoro nie radzą sobie na rynku i muszą być/?/ dotowani przez wszystkich mieszkańców Rumi (a to nie pierwszy raz!) to może powinni jednak ogłosić upadłość?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *