Spektakl familijny „Adonis ma gościa” w MDK Rumia

Spektakl familijny „Adonis ma gościa” w MDK Rumia
Reklama
Reklama

Zawodowy Teatr MDK w Rumi zaprasza na nowy spektakl familijny pt. „Adonis ma gościa”. Pokaz odbędzie się w ramach Festiwalu Dworów i Pałaców Północnych Kaszub.

Tytułowy Adonis to piękna i utalentowana papuga, której życie ogranicza się do klatki nazwanej przez nią pałacem. Pewnego razu zauważa w swym królestwie dużą czarną kupkę, która okazuje się być Wroną. Na początku między ptakami z dwóch różnych „środowisk” dochodzi do spięć. Adonis nie rozumie Wrony, dla której najwyższą wartością jest wolność.

Reklama
Reklama

– To spektakl nie tylko dla dzieci. Jest to spektakl o inność, różnorodności. Pracując nad nim dobrze się bawiliśmy i mamy nadzieję, że publiczności efekt naszej pracy przyniesie tyle samo radości – mówi reżyser spektaklu Magdalena Bochan- Jachimek.

Dużym atutem tego spektaklu jest to, że udało nam się stworzyć całą warstwę muzyczną od nowa. Teksty piosenek napisała Ola Lis, a muzykę Paweł Pochyluk – mówi aktor wcielający się w postać Wrony, Piotr Lewicki.

Spektakl dla dzieci „ADONIS MA GOŚCIA”

Niedziela, 6 czerwca 2021 r., godz. 17.00. Scena letnia przy MDK Rumia.

W rolach głównych wysępują: Angelika Weichbrodt, Piotr Lewicki
Reżyseria: Magdalena Bochan-Jachimek
Teksty piosenek: Ola Lis
Muzyka: Paweł Pochyluk

(wpis opracowałem na podstawie materiałów organizatora)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *