Na co dzień robią zdjęcia Rumi. Doczekali się własnego albumu

Na co dzień robią zdjęcia Rumi. Doczekali się własnego albumu
Reklama
Reklama

Za nami uroczysta premiera albumu fotograficznego „Z aparatem po Rumi”. Znalazły się w nim zdjęcia miasta wykonane przez mieszkańców-pasjonatów.

Premiera albumu odbyła się 2 lutego (czwartek) o godzinie 17:00 w Stacji Kultura (ul. Starowiejska). Podczas spotkania fotografowie mieli szanse otrzymać własne egzemplarze albumu, a na gości czekał też słodki poczęstunek.

Reklama
Reklama

Fotografie pochodzą z grupy FB „Z aparatem po Rumi”. Współautorami pierwszego miejskiego albumu fotograficznego są: Hania Anders, Agnieszka Bałkota, Marcin Bogdański, Magdalena Budzińska, Dawid Cichosz, Daniel Dempc, Galyah Dziedzic, Katarzyna Goniszewska, Tomasz Grzegorczyk, Maciej Hołub, Waldemar Kaczanowski, Sylwia Kortas, Anna Kunikowska, Sebastian Kuźmiński, Barbara Lewińska, Krzysztof Matusiak, Katarzyna Mijas, Anna Mikulewicz, Łukasz Myszk, Aleksandra Neumann, Damian Pietrzak, Daniel Pietrzykowski, Iwona Plata, Jacek Plichta, Kamila Skrzyńska, Rafał Słowikowski, Michał Sylwester, Krzysztof Szczepański, Karol Szmagliński, Karolina Tomaszewska, Andżelika Torbiak, Iza Wilma-Drzeżdżon, Marek Zapart.

Album ze zdjęciami Rumi
fot. Urząd Miasta Rumi

Jak zdobyć album?

Jak informują urzędnicy, album „Z aparatem po Rumi” nie jest dostępny w sprzedaży. Zostanie za to udostępniony w rumskich bibliotekach. Będzie go można także wygrać w miejskich zabawach i konkursach.

Zdjęcia i materiały wideo na temat miasta Rumia znajdziesz także w kategorii bloga: Zdjęcia Rumi oraz na fanpage’u Tymczasem w Rumi. Jeśli masz w swojej kolekcji zdjęć ciekawe ujęcia wykonane na terenie Rumi, prześlij je na adres e-mail: kontakt@tymczasemwrumi.pl. Najlepsze fotografie zostaną przeze mnie opublikowane na blogu, fanpage’u Tymczasem w Rumi i profilu Tymczasem w Rumi na Instagramie – oczywiście, z oznaczeniem ich autora.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *