Diler narkotykowy w rękach policji. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

Diler narkotykowy w rękach policji. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności
Reklama
Reklama

Policjanci z Rumi zatrzymali 18-latka, który handlował narkotykami. Podczas sprawdzania jego miejsca zamieszkania, mundurowi znaleźli ponad 300 g nielegalnych substancji.

Funkcjonariusze kryminalni z Komisariatu Policji w Rumi zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego. Podczas przeszukania piwnicy należącej do zatrzymanego, mundurowi znaleźli tam marihuanę, amfetaminę, mefedron, kokainę oraz tabletki w kolorze żółtym, oraz niebieskim w ilości 73 sztuk.

Reklama
Reklama

Łączna waga zabezpieczonych narkotyków wyniosła ponad 300 gramów.

Narkotyki zabezpieczone przez policję. (źródło: KPP Wejherowo)

18-latek został doprowadzony do wejherowskiej komendy, w której spędził ostatnie noce. Policjanci, pracując przy tej sprawie, ustalili, że mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki, ale także nimi handlował.

Mężczyzna został już przesłuchany przez śledczych. Usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, innej osobie środka odurzającego, substancji psychotropowej lub nowej substancji psychoaktywnej. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

O zdarzeniu poinformowała w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *