Diler narkotykowy w rękach policji. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Rumi zatrzymali 18-latka, który handlował narkotykami. Podczas sprawdzania jego miejsca zamieszkania, mundurowi znaleźli ponad 300 g nielegalnych substancji.

Reklama Reklama

Funkcjonariusze kryminalni z Komisariatu Policji w Rumi zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego. Podczas przeszukania piwnicy należącej do zatrzymanego, mundurowi znaleźli tam marihuanę, amfetaminę, mefedron, kokainę oraz tabletki w kolorze żółtym, oraz niebieskim w ilości 73 sztuk.

Łączna waga zabezpieczonych narkotyków wyniosła ponad 300 gramów.

Narkotyki zabezpieczone przez policję. (źródło: KPP Wejherowo)

18-latek został doprowadzony do wejherowskiej komendy, w której spędził ostatnie noce. Policjanci, pracując przy tej sprawie, ustalili, że mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki, ale także nimi handlował.

Mężczyzna został już przesłuchany przez śledczych. Usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, innej osobie środka odurzającego, substancji psychotropowej lub nowej substancji psychoaktywnej. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

O zdarzeniu poinformowała w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *