Będą nowe środki na projekt Stacji Kultura w Rumi!

Będą nowe środki na projekt Stacji Kultura w Rumi!
Reklama
Reklama

Stacja Kultura w Rumi otrzymała dofinansowanie z ministerstwa na projekt „Z kamerą wśród książek”!

Informacją o uzyskaniu dofinansowania „najpiękniejsza biblioteka świata” podzieliła się w mediach społecznościowych 14 kwietnia:

Reklama
Reklama

Mamy to! Nasz nowy projekt „Z kamerą wśród książek” uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury w wysokości 28 720 zł z programu „Partnerstwo dla książki”. Wkrótce zdradzimy szczegóły i organizacje partnerskie projektu. Będzie się działo! – napisała rumska biblioteka na swoim fanpage’u.

Jak sami widzicie, czego dokładnie dotyczy projekt i jakie będą jego szczegóły – tego dowiemy się „wkrótce”. 🙂 Na pewno cieszy dodatkowe dofinansowanie na projekt rumskiej biblioteki- szczególnie w czasach, w jakich obecnie się znaleźliśmy.

Informacja o dofinansowaniu projektu to kolejna dobra wiadomość w tym miesiącu, dotycząca Stacji Kultura w Rumi. Kilka dni wcześniej biblioteka zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Mistrz Promocji Czytelnictwa 2020! Szczegóły możecie przeczytać we wpisie na blogu: Rumska biblioteka wśród Mistrzów Promocji Czytelnictwa!.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *