Benzyna po 2,21 zł za litr? Gaz za złotówkę? Tak można żyć. 😎

Reklama Reklama

Spieszcie do Portu Rumia. A dokładniej na stację paliw przy ul. Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Jak podaje strona internetowa CH Auchan, dzisiaj benzyna Pb95 za 2,21zł /1l, a LPG za 1.03 zł /1l.Brzmi niewiarygodnie, prawda? Dla mnie też. Niemniej, możecie sprawdzić sami na https://www.auchan.pl/pl/sklepy/auchan-Rumia, lub screenie poniżej:

Promocja na paliwo w Porcie Rumia. (screenshot ze strony https://www.auchan.pl/)

Informacja „poszła w świat” 😉

Ciekawostka trafiła na stronę pepper.pl, gromadzącą okazje i przeceny z całej Polski. Szybko uzyskała status „gorącej” (takiej, która mocno zyskuje na popularności). Jak możecie się domyśleć, komentarze internautów są przeróżne: od tych podchodzących do sprawy na poważnie, po…zamawiających cysterny i pędzących do Rumi.

Tanie paliwo w Rumi. Okazja w serwisie pepper.pl. (zrzut ekranu)

Potrzebna weryfikacja

Warto zauważyć, że ostatnia aktualizacja działu na stronie dotyczącego stacji paliw nastąpiła w dniu 17.07.2020 o godzinie 10:50. Gdyby ktoś z Was był w okolicy- dajcie znać w komentarzach, czy na dystrybutorach też obowiązuje taka promocja. 🙂 Jak dla mnie, cytując jeden z wpisów na Pepperze, to wszystko jest „zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe.”Aktualizacja (18.07.2020, godz. 11:18):

Można się rozejść, to jedynie pomyłka na stronie. Wiemy to dzięki Andrzejowi, który przesłał przed chwilą zdjęcie. Dzięki, Andrzej!

Inne atrakcje z CH Auchan w Rumi

Jeśli śledzicie Tymczasem w Rumi, możecie zauważyć, że o hipermarkecie w Rumi bywało już głośno w nietypowym kontekście. O wcześniejszych „akcjach promocyjnych” Centrum Handlowego Auchan w Rumi możecie przeczytać w osobnych wpisach na blogu. Oczywiście, wszystko z przymrużeniem oka. :))

  • Nietypowa promocja na Walentynki w Rumi 😉
  • “Black Friday” w Rumi? 🙂

Reklama Reklama

Dodaj komentarz