Benzyna po 2,21 zł za litr? Gaz za złotówkę? Tak można żyć. 😎

tanie paliwo rumia rumia na wesolo benzyna port rumia

Spieszcie do Portu Rumia. A dokładniej na stację paliw przy ul. Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Jak podaje strona internetowa CH Auchan, dzisiaj benzyna Pb95 za 2,21zł /1l, a LPG za 1.03 zł /1l.

Reklama Reklama

Brzmi niewiarygodnie, prawda? Dla mnie też. Niemniej, możecie sprawdzić sami na screenie poniżej:

Screenshot 2020 07 18 At 09 1 1024x367
Promocja na paliwo w Porcie Rumia. (screenshot ze strony https://www.auchan.pl/)

Informacja „poszła w świat” 😉

Ciekawostka trafiła na stronę pepper.pl, gromadzącą okazje i przeceny z całej Polski. Szybko uzyskała status „gorącej” (takiej, która mocno zyskuje na popularności). Jak możecie się domyśleć, komentarze internautów są przeróżne: od tych podchodzących do sprawy na poważnie, po…zamawiających cysterny i pędzących do Rumi.

Tanie Paliwo Rumia Rumia Na Wesolo Benzyna Port Rumia Okazja Pepper
Tanie paliwo w Rumi. Okazja w serwisie pepper.pl. (zrzut ekranu)

Potrzebna weryfikacja

Warto zauważyć, że ostatnia aktualizacja działu na stronie dotyczącego stacji paliw nastąpiła w dniu 17.07.2020 o godzinie 10:50. Gdyby ktoś z Was był w okolicy- dajcie znać w komentarzach, czy na dystrybutorach też obowiązuje taka promocja. 🙂 Jak dla mnie, cytując jeden z wpisów na Pepperze, to wszystko jest „zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe.”

Aktualizacja (18.07.2020, godz. 11:18):

Można się rozejść, to jedynie pomyłka na stronie. Wiemy to dzięki Andrzejowi, który przesłał przed chwilą zdjęcie. Dzięki, Andrzej!

Tanie Paliwo Rumia Ceny Zdjecie Pepper

Inne atrakcje z CH Auchan w Rumi

Jeśli śledzicie Tymczasem w Rumi, możecie zauważyć, że o hipermarkecie w Rumi bywało już głośno w nietypowym kontekście. O wcześniejszych „akcjach promocyjnych” Centrum Handlowego Auchan w Rumi możecie przeczytać w osobnych wpisach na blogu. Oczywiście, wszystko z przymrużeniem oka. :))


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *